Ulaşım
      Priştine:Uluslararası Havaalanı Priştine arasındaki mesafe 18 km Priştine’nin Güneyinde bulunan Slatına’dan 3km uzaklıkta olup, diğer şehirleren yaklaşık uzaklığı 80 km. Havaalanında Priştine merkeze doğru giden otobüsler yaklaşık 30 dakika sürmektedir.
      Üsküp: Üsküp’e Priştine’den gitmek isteyenler Priştine Prizren yolu üzerinde Priştinenin solunda kalan Ferzovik şehri üzerinde yolu takip ederek uzun ve düz bir yolu takip edip ve trafik işaretleri yönüyle Üsküpe varılmaktadır. Priştine’ den Üsküp’e yaklaşık 2 saatte varılmaktadır.
 
      İpek : İpek’ ten Havaalanına gitmek için İpek Priştine anayolu kullanmalısınız. İpek Priştine yolu üzerinde Havaalanın tabelası işaretlerini gördüğünüzde sağa doğru yönleneceksiniz.Ordanda trafik işaretlerini takip ederek varabilirsiniz.
 
      Mitrovica: Mitrovica'dan havaalanına gitmek için Priştine Mitrovica anayolunu kullanmalısınız. Priştine’ye varıldığında Priştine İpek yolunu taki ederek yolun sol tarfında havaalanın tabelasını görüp solad doğru yönlenerek trafik işaretlerini takip ederek Havaalanına varabilirsiniz.
 
      Prizren: Prizrenden Havaalanına Gitmek için iki seçenek vardır. İlk olarak Priştine prizren ana yolunu kullanarak yol üzerinde Komoran işaretini gördüğünüzde sola doğru yönelere İpek Priştine ana yoluna doğru ulaşacaksınız ordanda havaalanın tabelasını görüp sola doğru girerek trafik işaretleri yönü doğrultusunda Havaalanına ulaşacaksınız.
 
       Taksi: Hava alanından Priştineye Taksi ile gitmek isteyenler PIA ve JSC taksiler bulunmaktadir. 24 saat hizmet sunulmaktadır. Havaalanı Priştine’ ye yaklaşık 25 euro civarında götürmektedirler. Şehirlerde taksiler taksi metre ile çalışmaktadır.
 
      Otobüs: Havaalanıdan Priştineye otobüs kullanılarakta gidilebilir. Havaalanından her iki saatte bir otobüs kalkmaktadır. 24 saat hizmet vermektedirler. Otobüsler Priştene şehrin Otogarına, Grand Hotele ve merkeze doğru gitmektedir.
   
   
Shkodra
 
Tel
:
+381 (0) 38 541 401 
 
Fax
:
+381 (0) 38 541 401 
 
Adres
:
Lagjia e Emshirit pn 10.000 Priştine, Kosova


LTG
Tel
:
+381 (0) 38 594 595
Fax
:
+381 (0) 38 594 595
Adres
:
Prıshtına Internatıonal Aırport: Arrıval Gate
Otopark  
   
Orada park bir yeri vardır engelliler için özel bir otopark da dahil olmak üzere havaalanında mevcut duruyor. Tüm girişleri TIH hareketli engelleri ve gözetim giriş donatılmıştır.

Otopark Kapasitesi:

Otopark 650 araç almaktadrı. Bütün girişler hareketli bariyelerle ve güvenlik kmeraları ile donatılmıştır. Masraflalr: Otopak masrafı 24 saat için 2 euro alınmaktadır